Treenerid

Saage tuttavaks meie treeneritega.

Einar Kaigas

Sündinud 12. jaanuaril 1976. aastal Viljandis.

Einar on läbinisti Mulgimaa poiss, kes hankis spordipisiku treener Ants Kuusiku karmi käe all.

Einar on kolmekordne maratoni Eesti MV hõbemedali omanik. Võitnud Soomes Forssa maratoni, püstitades Viljandimaa rekordi ajaga 2:34.21. Eesti meister 4×1500 teatejooksus 2003. aastal.

E-mail: einar@jooksupartner.eu

Taivo Püi

Sündinud 4. juunil 1981. aastal Anija vallas.
Taivo on tagasihoidlik mees – suurt kära ei tee, aga tema hoolealused näitavad klassi erinevatel jooksuvõistlustel nii Eestis kui välimsaal.

Taivo on 9-kordne Eesti meister erinevatel jooksudistantsidel. Maratoni on mees jooksnud kõvasti alla nelja tunni, tema rekord on 2:24.19. 10 000 meetrit on jooksnud nii kiiresti kui 29:53.4.

E-mail: taivo@jooksupartner.eu

Ülari Kais

Sündinud 6. septembril 1988. aastal Viljandis.

Treeningpäeviku järgi olen jooksmisega tegelenud viimased 15 aastat. Olen omandanud Tartu ülikoolis sporditeaduste magistrikraadi. Oman EOK vanemtreeneri kutsenimetust.
Spordiga seotult töötan lisaks kehalise kasvatuse õpetaja ametile kergejõustiku
treenerina spordiklubis Lindon. Jooksjatest juhendan nii Eesti meistrivõistluste tasemel sportlasi, kui ka harrastajaid, kelle eesmärk on uued isiklikud rekordid ja oma võimete maksimaalne realiseerimine. Isiklikult olen võistelnud distantsidel alates 800m – ultrajooksud. Viimastel aastatel on lisandunud erinevaid seiklusspordi- ja militaarvõistlusi. Sportlasena pean enda parimaks saavutuseks 2018 aasta Tallinna maratoni II kohta.

E-mail: ylari7@gmail.com

Kaarel Jõeväli

Minu suhe spordiga algas korvpalliplatsilt. Seejärel proovisin kätt kergejõustikus, kus minu lemmikalaks kujunes mitmevõistlus.
Tänaseks päevaks olen tulnud mitmeid kordi Eesti meistriks nii kümne- kui seitsmevōistluses ja olen võistelnud ka rahvusvahelisel tasemel.
Sport ja liikumine on olnud mulle alati südamelähedane. Aeg õpetas, et regulaarne treening ja balansseeritud toitumine on esimene samm hea tulemuse saavutamiseks. Selles osas oli asendamatuks mentoriks minu treener, kes õpetas mulle tervet suhtumist toitu, ja mis kōige tähtsam – elusse endasse.
Ise treenerina tahan kõiki kogutud teadmisi ja kogemusi edasi anda ka oma õpilastele. Loomulikult võimaliku parima tulemuseni.
Positiivne emotsioon mida treeningprotsess ja selle tulemus meile pakub on asendamatu.

E-mail: kaareljoevali@gmail.com